Zanech komentář a ráda navštívím tvůj blog !Červenec 2012

Kristina - Jablčko

18. července 2012 v 18:01 | °°ElíQ°° |  videa
Ahoooj!!! =)
Další písnička, která semi líbí....! =)

Tak tady je!
Lííbí se i Vám?
°°ElíQ°°

Lucie Vondráčková (Plekancová)

15. července 2012 v 13:36 | °°ElíQ°° |  celebrity

Lucka Vondráčková

Narodila se: 8.3.1980 v Praze

Pochází z muzikantské rodiny, její otec Jiří Vondráček je známý herec, zpěvák, baskytarista a klavírista, matka Hana Sorrosová je textařka a překladatelka, teta Helena Vondráčková patří již mnoho desítek let do nejužší špičky české pop music.

Vystudovala hudebně-dramatický obor na pražské konzervatoři a úspěšně zakončila i studium kulturologie na Filozofické fakultě UK diplomovou prací "Tradice české pohádky v československé kinematografii" (Mgr., 2005). Titul doktor filozofie získala obhajobou práce "Pohádky v československé kinematografii" (PhDr., 2006).
Dne 17. června 2011 se v kapli svaté Kláry nad vinicí v Troji v areálu Botanické zahrady vdala za hokejistu Tomáše Plekance.A rozšířila své příjmení dle příjmení manžela na Lucie Plekancová Vondráčková. 4. prosince se novomanželům v kanadském Montrealu narodil syn Matyáš.
Fotka
PísničkaVyhlášení výsledkůůů!!!

14. července 2012 v 23:23 | ElíQ |  soutěže
Ahoj!! (po delší době jsem tu =P)

Keytish- 44 a 5= 49
Simix-33 a 3= 36
Katie-33 a 2= 35
Všem gratuluji =) Vedli jste si dobře!! =)

Diplomy ted vyrábět nebudu,ale snad to do konce prázdnin ztihnuu!!

Mějte se!!

Bohužel pozastavení je další asi do konce července? Sakra, já ani sama nevím!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!
°°ElíQ°°

Pavol Habera

6. července 2012 v 12:00 | EliQ |  celebrity

Pavol Habera

Narodil se: 12.4.1962, Brezno (Slovensko)
Je to sloevnský zpěvák, skladatel a muzikálový herec.

Studoval ekonomii, ale profesionálně se věnuje hudbě. Kariéru začínal v kapele Avion, od roku 1988 hraje s martinskou skupinou Team, která až po jeho příchodě zaznamenala větší úspěch. V roce 1992 se současně vydal na sólovou dráhu.. Pavol Habera žil 4 roky ve USA, momentálně bydlí v Praze. Hraje v muzikálu Tři mušketýři v pražském divadle Broadway. Jeho partnerkou je česká topmodelka Daniela Peštová, se kterou má dceru Elu a syna Paula Henryho.
Pavol Habera byl členem poroty soutěže Slovensko hľadá SuperStar 1,2 a 3, kde působil v úloze "zlého" muže. Byl také členem poroty Česko Slovenské SuperStar 1 a 2. Je známý především jako zpěvák, působí však i jako skladatel. Složil například hudbu k hitu Karla Gotta Když muž se ženou snídá a píše hudbu k většině svých sólových alb a alb TEAMu. Z jeho dílny je i píseň Kým vieš snívať, hymna soutěže slovenské SuperStar 1, So mnou vždy môžeš rátať - hymna Superstar 2, Dotkni sa hviezd - hymna Superstar 3 a Pribeh Nekončí - hymna Československé Superstar 1 . V roce 1991 vyhrál Zlatého slavíka.

Fotka
Písnička
Simix- tak tady jí máááš!! =DD
Podpis

Michal David

3. července 2012 v 10:05 | °°ElíQ°° |  celebrity

Michal David

Rodné příjmení: Vladimír Štancl
Narodil se: 14. 7. 1960
Studoval na pražské hudební konzervatoři a v roce 1976 založil jazzové kvarteto "Čtyři" a získal ocenění "Hudebník roku" na Pražských hudebních dnech. Připojil se ke skupině Kroky Františka Janečka,[6] [7] kde hrál a zpíval s Janou Kratochvílovou[zdroj?]. Na hudební festivalu Intertalent zvítězil s písní Nenapovídej a stal se novým popovým idolem[zdroj?]. První sólové album vydává v roce 1980 a jeho hudba zní ve filmech Vítr v kapse, Láska z pasáže, Discopříběh 1 a 2.
Pro svou úspěšnou kariéru v osmdesátých letech (jako zpěvák skupiny Kroky Františka Janečka) a prorežimní práci (autor písně Poupata, která se stala symbolem Spartakiády 1985.
Když v roce 1998 čeští hokejisté v Naganu uvedli, že skladby Michala Davida byly jejich motivační oporou v šatně, využil vlnu popularity, složil pro ně píseň Správnej tým a vrátil se do veřejného a hudebního života.[9] Jeho píseň Dlouhá noc složená pro Helenu Vondráčkovou se stala v roce 2001 hitem, který ji podle Michala Davida tzv. "nakopl"
Celkem vydal 16 sólových alb.
Fotka
Soubor:DavidMic.jpg
Podpis
Soubor:Michal David signature.jpg
Písnička
Tak zas někdy...=)